Novembrikuu asjaajamised

Tere, november hiilib lähemale ning koos sellega valmib meil esimene tünnitäis ka hapukapsast! Täitsa enda kapsas ning käsitsi riivitud, täpselt nii nagu kunagi tehti!

Lisaks kodust saab meie tooteid

06.11 – Risti taluturg

20.11 – Risti taluturg

27.11 – Harju Muuseumi Andresepäeva laat

28.11 – Nõva kirikumaja advendilaat

11.12 – Risti taluturg

Lisaks on veel meil kasvuhoonest tulemas punaseid tomateid (enam pole palju, kuid veel leiab!), pakkuda on veel ka värsket rohelist sibulat, marineeritud kurki ning meie väga populaarset toodet äkiline salat gripirohuks!

Riiulis on ka ootamas kuumutatud õunamahl 3L kraaniga kottides ning võimalik, et järgmine nädal Ristil veel ka kaasas värsket õunamahla, kuid seda ma hetkel 100% garanteerida ei saa!

Meile külla tulles on võimalik vaadata üle ka kudumite kogu – sokid nii meestele, naistele kui lastele, ning vahvad heegeldatud mänguasjad.

Suvelilled 2022Suvelilled 2022

Erinevad suvelilled on ka meie juurest saadaval lisaks astritele! Tulge külla! Valikut näeb ka SIIN! Samuti on meilt võimalik saada varase kapsa taimi ning ka säilitus- ning hapenduskapsa taimi!

Piilama jõululaat!Piilama jõululaat!

10.detsembril on Linnamäel, Oru kultuurisaalis Piilama jõululaat, suurema ja huvitavama kaubavaliku pakkumiseks ootame teid kõiki oma kaupa pakkuma. Võimalik saada laadakohta nii õues kui toas! Parema organiseerimise nimel, oleks tore,

Kevadhooaeg!Kevadhooaeg!

Hetkel käib kiire siblimine meil kasvuhoones, kõike selleks, et Teieni varsti tuua laialdane tootevalik. Kogu tootevaliku paneme üles siia samasse lehele, kuid me ei saa garanteerida, et kogu tootevalik alati