RaypathEST OÜ

Lisaks taimedele ja köögiviljadele, tegeleme meie ka koristustarvete edasimüügiga. Meie poolt pakutavate puhastusvahenditega on võimalik tutvuda täpsemalt meie Facebooki lehel –>  Raypatheesti ning suurem osa tooteid on kohe meil olemas!

Nano Silver Technology erakordsed puhastusomadused tulenevad selle koostisest. Puhastusvahendid koosnevad spetsiaalsetest 20 mikromeetri paksustest mikrokiududest, mille struktuur sarnaneb juustele. See tähendab, et selle profiil näeb välja nagu soon, kuhu kogu mustus tungib, koguneb sellest väljapoole ja ei lähe puhastatud materjalile. Pesemisega pestakse kogu mustus kergesti ära ja mikrokiud püsivad puhtad. Puhastuspinna kasutamine mõjutab kergelt kiudu, kuid ei muuda selle struktuuri ja tänu sellele paraneb selle võime mustust imada. Nanokiud suudavad imada ka ebameeldivat lõhna.
Kiu sisse viidud hõbeda nanoosakestel on desinfitseerivad ja bakteriostaatilised omadused. On võimelised hävitama sadu patogeenseid viirusi, baktereid, seeni ja muid mikroobe, kahjustades nende DNA-d.